KARATAŞ TEKNOJET MAKİNA SANAYİ TİCARET

yüksek basınçlı sıcak soğuk profesyonel oto yıkama makinaları
- yüksek basınç ve tazyikli sıcak sulu temizliğin gerekli olduğu yerlerde temizlik ihtiyacınıza anında cevap verebilecek farklı ürün gruplarımızla temizliğe farklı bakış açıları getiriyoruz. yüksek basınçlı sıcak- soğuk oto yıkama makinaları, sert zemin temizlik ve bakım makineleri, sanayi tipi halı yıkama makinaları, endüstriyel tip ıslak kuru vakum süpürgelerimiz, havalı köpük makinalarımız, geniş alanlar için zemin temizlik ve bakım otomat makinalarımız temizlikte büyük oranda kolaylıklar getiriyor; su zaman ve işçilikten tasarruflar sağlıyor. TEKNOJET TEN SİZLERE  

sc 1150 s sıcak soğuk 150 bar yüksek basınçlı buharlı yıkama makinaları

sk 1150 s soğuk su püskürtmeli yüksek basınçlı yıkama makinaları 220 volt elektrikle çalışabilen modellerimizdir.


sanayi tipi ıslak-kuru vakum süpürge makinaları
- Toz, kir, pislik vb her türlü ıslak kuru kirin olduğu yerde sanayi tipi italyan  ''amatek marka'' motorlu sanayi tipi vakum  süpürgelerimizi güvenle  kullanabilirsiniz.


sanayi tipi fırçalı halı yıkama makinaları
- Özellikle halı yıkama fabrikalarında kullanabileceğiniz bu makinalar 43 cm lik geniş fırçaları sayesinde yıkama süresini kısalatarak işinizi kolaylaştıracaktır.Ayrıca yanında gelen cila pedi ile sert zeminlere cila yapabilirsiniz. makinalarımız sanayi tipi olduğundan uzun süreli zor şartlarda çalışmalara uygundur.


sert zemin temizlik makinaları ( Otomat )
- zemin temizlik makinalarımız marketler büyük fabrikalar, büyük metrekareli alanlar için ideal bir temizlik sağlar. püskürtme, fırçalama, vakumlama ve paspaslama işlerini aynı anda yapabilme özelliği...


Köpük Makinası
- teknojet köpük makinası teknojet marka köpük kimyasalı ile kullanıldığında aracın üzerinde yoğun bir köpük tabakası oluşturacaktır.Bu yoğun tabaka aracın üzerinden kaymayarak kirleri derinlemesine temizler.Daha sonra yüksek basınçlı yıkama makinasıyla köpük temizlendiğinde araç ilk günkü parlaklığını alacaktır. ayrıca yine TEKNOJET marka kompresörlü köpük makinası modellerimizle temizliğe farklı bakış açıları getiriyor. 


oto yıkama makinaları, halı yıkama makinaları, vakum makineleri, köpük makinaları, süpürgeler, sanayi tipi süpürge, ıslak kuru vakum süpürge imalatı, satış, servis, zemin temizlik makinaları, cila makinası, yer temizlik ve bakım makinaları, yüksek basınçlı sıcak soğuk oto yıkama makineleri, sahra tipi oto yıkama makinaları, halı sıkma ve kurutma makinaları, yağlama makinaları, elektrik ısıtmalı oto yıkama makinası, fırçasız süngersiz cilalı yıkama makinası, halı yıkama firmaları için özel olarak imal edilmiş boru tipi kromdan halı durulama, detaylı temizlik makinaları, garaj ekipmanları, boru tipi halı kurutma ve sıkma, rulo tip halı sıkma ve kurutma makinaları, yatay tip halı kurutma makinesi, temizlik malzemeleri ve daha birçok ürünle hizmetinizdeyiz.